Restaurant Honner – Restaurant Honner v Českých Budějovicích

Jsou Limoška a naše domácí dorty ideální dvojka?

Připravili jsme pro vás článek o našich novinkách, které již nyní můžete ochutnat u nás v restauraci! Čtěte dále a dozvíte se o našich nových dobrotách více.

Nové domácí dorty

První novinkou je nabídka domácích dezertů z dílny Romany Liebing - českobudějovické cukrářky, která si při výrobě dortů, tartaletek a makronek zakládá na použití kvalitních surovin. Zmínit si pak zaslouží např. čokoláda Callebaut India nebo mandlová mouka. Opravdovou specialitou je pak pistáciová pasta DianaCompany Ltd. Do každého dortu dává naše cukrářka Romana kus svého umění a lásky, proto tyto domácí dorty nejen  skvěle vypadají, ale jsou opravdovým potěšením pro každého z našich zákazníků. Ochutnejte a posuďte sami!

Nové Limonády od Limošky

Zakládáme si na čerstvých a regionálních surovinách, a proto jsme již před delší dobou navázali spolupráci s Limoškou, malou společností z Českého Krumlova, zabývající se výrobou přírodních sirupů z čerstvého ovoce a čerstvých bylin. Náš regionální dodavatel nezahálí a nově přichází na trh s novinkou - plastové láhve take away s kompletním vizuálem limošky a  "kolkem" přelepeným přes každé víčko láhve charakterizujícím originální kus domácí limonády s velkou škálou příchutí. Namátkou můžeme zmínit grep - koriandr, citron - tymián, levandule a mnoho dalších. Všechny domácí limonády a jejich chutě jsou připravovány bez jakýchkoliv esencí, glutamátů a přidávání umělých barviv! Tak co, dáte si taky jednu Limošku?

Úvodní fotka článku - Limoška a Domácí dorty
Naše domácí dorty a limonády

Chcete si přečíst další článek? 

Přijímáme i platební karty
Přijímáme i platební karty
Přijímáme i stravenky Sodexo
Přijímáme i stravenky Cheque Dejeuner
Přijímáme i stravenky Ticket Restaurant