Restaurant Honner – Restaurant Honner v Českých Budějovicích

Hledáme vedoucího směny!

Popis pracovní pozice

Přidejte se k našemu týmu v restauraci Honner!

Hledáme energického a zkušeného vedoucího směny, který se stane klíčovou součástí našeho provozu. Pokud máte vášeň pro gastronomii, vynikající organizační a komunikační dovednosti a chcete pracovat v přátelském a dynamickém prostředí, pak je tato pozice pro vás!

Co očekáváme:

  • Zkušenost v oblasti gastronomie nebo pohostinství
  • Schopnost efektivně organizovat a koordinovat práci v průběhu směny
  • Silné komunikační dovednosti a schopnost vést tým
  • Schopnost rychlého rozhodování a řešení problémů v rámci provozu restaurace
  • Flexibilita a ochota pracovat i o víkendech a ve večerních hodinách (Neděle volné!)

Co nabízíme:

  • Příležitost stát se součástí profesionálního a přátelského mladého kolektivu
  • Možnost rozvoje a růstu ve své kariéře
  • Tipy pro bar + volné neděle + v pondělí a v úterý zkrácená otevírací doba
  • Prostor pro Vaše nápady a zlepšení fungování provozu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se nám ozvat přes níže uvedená tlačítka!

Nabízená hrubá mzda
30 000 Kč